Konzultace

Light Soul Body & Mind

Individuální konzultace

Ne každý si ví rady s tím, jak nastavit správnou výživu, která podporuje dlouhodobě udržitelné zdraví a vitalitu, ne každý tuší, jak se zorientovat v široké nabídce potravinových a výživových doplňků trhu, ne každý je schopen naskočit do hromadného kurzu cvičení a držet tempo se skupinou. 

Někoho může odradit jen pouhá představa a domněnka, že je to až příliš složité něco změnit. Může nabýt dojmu, že to nezvládne. Ale zvládnout to můžeme všichni. Všichni můžeme být zdravější a vitálnější, všichni si můžeme užívat života v radosti. Je třeba VŮLE, ZODPOVĚDNOSTI a VĚDOMÉHO ÚSILÍ. 

Každý máme určité nerovnováhy a dysbalance na různých úrovních těla (povolené svaly pánevního dna, diastázu neboli rozestup břišních svalů, bederní lordózu, vyhřezlou ploténku, zablokovanou krční páteř...) Naše dysbalance se projevují různými způsoby - od migrén, přes občasné bolesti hlavy, inkontinci po špatné trávení...

Je třeba si být vědom možností svého těla, respektovat jeho omezení a podporovat jeho odolnost.

Proto nabízím INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE a LEKCE v oblasti: 

- Práce s tělem  - Pilatesova metoda, CORE, funkční trénink, jógová terapie, Nordic Walking. 

- Práce s myslí a mindfulness - průvodcovství a koučink v oblasti meditací.  

- Poradenství v oblasti výživy a výběru vhodných doplňků stravy. Délka i cena za poradenství v této oblasti je velmi individuální a odvíjí se od charakteru nastavené spolupráce. 

Má cena za individuální lekce cvičení či konzultace je zpravidla 1200Kč/60min až 1600Kč/90min. Odvíjí se však také od místa setkávání, četnosti a pravidelnosti setkávání. Pro další informace mě prosím kontaktuj mailem. Věřím, že se dohodneme k oboustranné spokojenosti. 

Kompletní balíček 3 individuálních setkání 

Zahrnuje: 

  1. Analýzu tvého jídelníčku a jeho refresh celostním směrem
  2. Analýzu tvého pohybového aparátu a návyků
  3. Nastavení cvičení na míru tvým potřebám, instruktáž a důsledný nácvik tréninkového plánu
  4. Mentoring v plnění tvého tréninkového plánu + podporu tvé domácí praxe formou videí 
  5. Konzultace po telefonu, mailu...
  6. Slevu 20% na nákup všech mých online produktů (meditace a cvičení)

Balíček individuální terapie zahrnuje tři setkání v délce cca 60-90min u tebe doma. (platí pro Říčansko a okolí)

Cena za tento komplexní balíček individuálních konzultací/terapií je 3200Kč.

"Nenabízím vám zázračnou pilulku ani rychlé řešení vašich problémů. Ale společně se můžeme dopracovat vaším vlastním přičiněním, pílí a disciplínou ke stavu rovnováhy a zdraví. Odměnou vám bude trvale udržitelný pocit ze zdravého a silného těla, prožitek štěstí a radosti."